*** Hotel Bohemia /ubytovanie Jicin

Hotel Jicin Bohemia
 
Hotel Bohemia ubytovanie Jičín:
Hotel sa nachádza v kľudnej časti Jičína z centra mesta smerom na Turnov. Hotel Bohemia je vhodným miestom pre turistov, ktorí prídu spoznávať krásna miesta v Českom raji.

Jičín Hotel Bohemia ubytovanie:
K ubytovaniu slúži 1 jednoposteľová izba, 8 dvojposteľových a 2 trojlôžkové izby a 1 štvorlôžková izba. Izby sú štandardne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie - moderné kúpeľne. Súčasťou výbavy je TV so satelitom, telefón. Niektoré izby sú vybavené chladničkou. Celková ubytovacia kapacita je 27 lôžok a 7 pristielok.

Slovenský raj hotel ubytovanie Bohemia Jičín služby:
V cene izby sú zahrnuté raňajky. K dispozícii je malá detská postieľka, ktorú Vám na požiadanie pre Vaše bábätko pripraví na izbu. Možnosť ubytovania s malým zvieracím miláčikom. Pri hoteli je parkovisko, ktoré sa na noc zamyká.

Ubytovanie v Jičíne hotel Bohemia reštaurácia:
V harmonickom prostredí Reštaurácie s grilom u dávnych lások môžete od 8:00 do 10:30 hodín poraňajkovať a plný ranného elánu začať svoj pracovný deň, raňajky sa ponúkajú aj pre širokú verejnosť, cena na osobu je 100,-CZK, hoteloví hostia majú raňajky zahrnuté už v cene ubytovania. Novo možno platiť stravenkami.

Bohemia Hotel Jičín ubytovanie Slovenský raj pobyty:
Pobyt pre novomanželov - v izbe s krbom a fľaša sektu. Pobyty rodín s deťmi - Vstupné do Múzea hry v Jičíne - zadarmo (október - december). Po večeri alebo obede pre deti dezert alebo zmrzlinový pohár (zadarmo). Víkend pre dvoch s možnosťou využitia zľavy. Akcia pre seniorov.

Dovolenka v Českom raji ubytovanie Hotel Bohemia Jičín turistika v okolí:
Mesto Jičín leží asi 100 km severovýchodne od Prahy na hlavnej ceste z Bratislavy do Krkonôš a je známe festivalom rozprávok, ktoré sa organizuje pravidelne v septembri. Najväčšia prírodná pozoruhodnosť Jičína je Lipová alej, ktorá je dlhá 2 kilometre a priamo spája mesto Jičín s parkom Libosadom s Valdštejnským balkónom. Okolitá krajina je ideálna pre relaxáciu, letnú turistiku pešiu aj cyklistickú aj pre poznávanie historických pamiatok (zriaceniny a hrady - Trosky, Hrubá Skála, Valdštejn).
Hotel Jicin Bohemia - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jicin Bohemia - hotel má reštauráciuHotel Jicin Bohemia - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Jicin Bohemia - možnosť pripojenia na internetHotel Jicin Bohemia - k dispozícii letná terasaHotel Jicin Bohemia - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Jicin Bohemia - akceptuje creditné karty VISAHotel Jicin Bohemia - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Jicin Bohemia - akceptuje creditné karty JCBHotel Jicin Bohemia - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Jicin Bohemia - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Jicin Bohemia - Iybz sú vybavené televízoromHotel Jicin Bohemia - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jicin Bohemia - Izby s vlastnou toaletouHotel Jicin Bohemia - v izbach je telefon